Всеукраїнський турнір з із судових дебатів з екологічного права

21-22 листопада відбувся І Всеукраїнський турнір з із судових дебатів з екологічного права. Він мав місце у м. Києві, на базі юридичного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Турнір був присвячений актуальній проблематиці у галузі екологічного права. В усних раундах взяли участь 16 команд з майже усіх юридичних ВНЗ України!

З гордістю можна зазначити, що наш університет представили цілих 4 команди. У звязку з тим, що турнір проводився вперше, наші учасники показали не аби-який результат і змогли відстояти честь університету на всеукраїнському рівні. Дві команди пройшли до чвертьфіналу і одна команда стала півфіналістами турніру! Самі учасники турніру охоче поділилися своїми враженнями.

«Насправді, це були мої перші дебати, – каже студентка 3 курсу, факультету міжнародно-правових відносин, Єзерська Валентина, – і хотілось би виразити велику вдячність кафедрі за можливість взяти участь. Завдяки підтримці та настановам викладачів, ще до початку турніру ми ознайомились з великою кількістю нормативно-правових актів, які стосувалися актуальних проблем екологічного права. Тому, їдучи на турнір, ми були впевнені в своїх силах та знаннях, і налаштовані на перемогу! Не дивлячись на велику конкуренцію моя команда змогла вийти до чвертьфіналу, чому ми дуже раді. Багато речей можна було взяти на замітку, і я думаю, що наступного року результати будуть ще кращими».

Студентка 3 курсу, факультету міжнародно-правових відносин, Пшеничникова Вероніка, відзначила: «Займаючись парламентськими дебатами і взагалі не розуміючи формат класичних судових дебатів, я була дуже приємно вражена. Неймовірно цікавими та, навіть, запальними і суперечливими, виявились для нас відбіркові раунди, де ми мали змогу познайомитись з дійсно гідними опонентами, які розуміються як на екологічному, так і на земельному та морському праві. Важко повірити, але серед наших конкурентів були і першокурсники бакалавріату, і студенти магістратури, що додавало змаганням дуже різностороннього підходу до вивчення проблемних питань екологічного права, забрудення навколишнього середовища і визначення відповідальних осіб. Особисто для мене, це дуже вагомий досвід і незабутні враження; твердо вирішила, що ще не раз буду брати участь у подібних заходах і обовязково стану практикуючим юристом – за це варто віддячити організаторам турніру і нашим викладачам».

«Наша команда вперше брала участь у судових дебатах, і варто сказати, що це було досить цікаво! Будь-які змагання – це колосальний досвід, нові знайомства і памятні моменти. І наші судові дебати не стали винятком! Мені хочеться подякувати усім організаторам за теплий прийом і дружню атмосферу.
Екологічні проблеми, які нам запропонували вирішити, напевно, кожного змусили замислитись про майбутнє нашої держави.
Я сподіваюсь, що це була не остання наша зустріч у рамках такого заходу!» – прокоментувала турнір Бацмай Ніна, студентка 3 курсу, факультету міжнародно-правових відносин.

Тут посилання на статті організаторів турніру:

http://law.univ.kiev.ua/studentu/samovriaduvannia/debat-klub/item/3529-i-vseukrainskyi-turnir-iz-sudovykh-debativ-z-ekolohichnoho-prava-21-22-11-2016-pidsumky-provedennia?lang=uk_UA.UTF-8,%20uk_UA,%20uk_UA.KOI8-R,%20uk_UA.CP1251,%20uk_UA.CP866,%20uk_UA.ISO8859-5,%20ukrainian

https://vk.com/ecolawdebates?w=wall-129695009_40

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *