29 грудня 2016 року в Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка відбувся захист докторської дисертації Харитонової Тетяни Євгенівни

29 грудня 2016 року в Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка відбувся блискучий захист докторської дисертації Харитонової Тетяни Євгенівни на тему: “Проблеми здійснення прав на чужі земельні ділянки в Україні” . Науковим консультантом виступив доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент НАПрН України Носік Володимир Васильович (професор кафедри земельного та аграрного права Київського національного університету імені Тараса Шевченка).

Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, професор Кулинич Павло Федотович (завідувач сектору проблем аграрного та земельного права Інституту держави і права імені В.М. Корецького НАН України (м. Київ); доктор юридичних наук, професор Шульга Михайло Васильович (завідувач кафедри земельного та аграрного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Харків); доктор юридичних наук, доцент Гафурова Олена Вікторівна (доцент кафедри аграрного, земельного та екологічного права імені академіка В.З. Янчука Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ).

Кафедра радо вітає Тетяну Євгенівну з цією знаменною подією і зиче їй подальших творчих здобутків і всіляких гараздів.