16-17 червня 2017 року на базі практик табору «Гарт» Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (Волинська область, Шацький район, село Світязь) відбулася ХІV Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання реформування правової системи». До роботи конференції долучилися і співробітники кафедри аграрного, земельного та екологічного права Національного університету «Одеська юридична академія». Зокрема, свої доповіді для участі в науковому заході надали завідувач кафедри д.ю.н., доцент Харитонова Т.Є., професор Каракаш І.І., к.ю.н., доцент Гавриш Н.С., к.ю.н., доцент Григор’єва Х.А., к.ю.н., доцент Степська О.В., аспірантка Демчук Т.І.

Науково-практична конференція зібрала вчених – представників багатьох наукових шкіл із різних країн. Так, захід відвідали науковці не лише провідних вищих навчальних закладів України, але й гості з Білорусії та Польщі.

На пленарному засіданні виступили представники різних шкіл права та різних країн, окресливши у своїх виступах найбільш актуальні проблеми, які виникли та виникають при реформуванні правової системи їх країн та України, та запропонували своє бачення їх подолання.

Краса та живописність Світязької природи надихнули на проведення секційного засідання на березі озера, де в ході жвавої наукової дискусії було обговорено ряд важливих питань екологічного, земельного та аграрного права.

Делегація Одеської школи щиро дякує організаторам конференції за запрошення та за  проявлену гостинність, особливо завідувачу кафедри цивільно-правових дисциплін Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, д.ю.н., доценту Духневичу Андрію Вікторовичу.