«ECOSCHOOL – 2017: SUSTAINABLE DEVELOPMENT»

28 червня 2017 року доценти кафедри аграрного, земельного та екологічного права, кандидати юридичних наук Юрескул В.О. та Чумаченко І.Є. прийняли учать у проведенні Літньої школи «EcoSchool – 2017: Sustainable development» 27 червня – 1 липня 2017 р. на базі Одеського державного екологічного університету в приміщенні Ecoprostir.

 

 

 

 

 

 

Організатори: Одеський державний екологічний університет (ОДЕКУ) (http://odeku.edu.ua/) в партнерстві з Міжнародною Асоціацією «Євростратегія» (http://esod.org/ru/). Захід було проведено за підтримки та участі глобальної міжнародної ініціативи дитячого фонду ООН ЮНИСЕФ (https://www.unicef.org/ukraine/ukr/) – U-Report (https://ukraine.ureport.in/). Юрескул В.О. виступила з лекцією на тему: «Бытовые отходы: история, право, практика».

Завдання літньої школи – поширення екологічних знань серед учнівської молоді, розвиток екологічної відповідальності та світогляду школярів з метою забезпечення сталого розвитку.

На сьогодні людство споживає у рази більше, ніж насправді потребує. Діяльність людини спрямована на задоволення сьогоднішніх потреб без урахування реалій завтрашнього дня. Внаслідок цього змінюється навколишнє середовище. Збереження довкілля та формування екологічної свідомості, підвищення рівня знань та популяризація Концепції сталого розвитку серед учнівської молоді – та важлива мета, яку ставлять перед собою організатори заходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *