Частина 1. Практично-прикладне заняття «Ознайомлення з категоріями земель у місті Одесі». Проводить доцент Харитонова Тетяна Євгенівна.

З метою усунення зауважень відповідно до звіту із рекомендаціями по вдосконаленню внутрішньої політики забезпечення якості юридичної освіти за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя» кафедрою аграрного, земельного та екологічного права НУ «ОЮА» було включено до плану заходів кафедри інновації в галузі освіти, а саме: колективом кафедри активно впроваджується практично-прикладне заняття з ознайомлення з категоріями земель у місті Одесі.

Так, студенти 3-го та 4-го курсів факультетів Цивільної та господарської юстиції, Міжнародно-правових відносин, Факультету адвокатури та студенти 1 курсу магістратури в рамках вивчення предметів «Земельне право» (викладач – д.ю.н., доцент Харитонова Т.Є.), «Земельне право (особлива частина)» (викладач – к.ю.н., асистент Караханян К.М.), «Забезпечення прав у соціальній, аграрній, земельній та екологічній сфері» (викладач – к.ю.н., доцент Гавриш Н.С.), досліджували категорії земель на місцевості. Студентами детально було проаналізовано кожну із дев’яти категорій земель із визначенням правового режиму, наведенням прикладів із судової практики, вирішенням змодельованих ситуацій щодо проблемних питань використання окремих категорій земель. За результатами проведених занять студентами було підготовлено протоколи із пропозиціями по вдосконаленню проблемних питань та надано інші матеріали, які містять підсумки щодо проведеного дослідження.