КРУГЛИЙ СТІЛ на тему «Сучасний стан та перспективи розвитку екологічного, земельного й аграрного права в умовах євроінтеграції»

8 грудня 2017 року в стінах Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого проведено круглий стіл на тему «Сучасний стан та перспективи розвитку екологічного, земельного й аграрного права в умовах євроінтеграції». Організаторами даного наукового заходу стали кафедра екологічного права і кафедра земельного та аграрного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Головною метою круглого столу було обговорення актуальних питань щодо сучасного стану та перспектив розвитку аграрного, земельного та екологічного права в умовах європейської інтеграції України, удосконалення і гармонізації вітчизняного законодавства у відповідності до стандартів ЄС.

Активну участь взяли і представники  кафедри аграрного, земельного та екологічного права Національного університету «Одеська юридична академія»»: завідувач кафедри, д.ю.н Т.Є. Харитонова, професор І.І. Каракаш, к.ю.н. М.М. Заверюха, к.ю.н. Х.А. Григор’єва.

Засідання відкрив проректор з наукової роботи Університету, д.ю.н., професор А.П. Гетьман, який привітав гостей та учасників конференції за виступив за актуальною доповіддю на тему «Перспективи розвитку екологічного законодавства в умовах євроінтеграції». Також з науковими доповідями на пленарному засіданні виступили: д.ю.н., професор, професор кафедри цивільного та господарського права Національного гірничого університету В.І.Андрейцев − «Правові аспекти євроінтеграції екологічної політики України»; начальник відділу європейської інтеграції Департаменту міжнародного співробітництва Міністерства аграрної політики та продовольства України О.О. Хоменко − «Виконання зобов’язань у аграрній сфері в рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС»; д.ю.н., доцент, завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки А.В. Духневич – «До питання експорту сільськогосподарських товарів на ринки держав – членів ЄС». Інші учасники виступили із науковими доповідями на секційному засіданні.

Колектив кафедри аграрного, земельного та екологічного права Національного університету «Одеська юридична академія» щиро дякує організаційному комітету круглого столу «Сучасний стан та перспективи розвитку екологічного, земельного й аграрного права в умовах євроінтеграції» за жваву дискусію, плідну роботу та теплий прийом.