Чому я хочу вивчати “Аграрне право”?

Підкорені захватом вивчення аграрного права Ми, студенти четвертого курсу факультету Цивільної та господарської юстиції, під керівництвом доцента кафедри аграрного, земельного та екологічного права Годованюка Андрія Йосиповича, вирішили підготувати презентацію з метою демонстрації необхідності вивчення аграрного права. У зазначеній творчій роботі ми намагались відобразити те, чим нас найбільше приваблює вивчення даної дисципліни, звернути увагу на декілька основних моментів, своєрідних «китів» на яких стоїть аграрне право. Ледве можливо охопити всю глибину дисципліни у декількох слайдах, проте, з метою зацікавлення майбутніх юристів у даній галузі, ми, ініціативною командою, намагались виокремити найперші основи на які, в подальшому під час вивчення, буде один за одним накладатись новий пласт знань.

Ініціативна команда: Артьомов Олександр; Гумінська Тетяна; Кудінова Катерина; Карпенко Денис; Карпенко Вікторія; Силко Катерина; Максимчук Діна; Максимчук Назарій; Мішуровська Інна.