Вийшла друком монографія на тему «Правове регулювання використання та охорони лісів в Україні» кандидата юридичних наук, доцента кафедри аграрного, земельного та екологічного права Національного університету «Одеська юридична академія» Заверюхи Марини Михайлівни.

Монографію присвячено комплексному дослідженню теоретичних і практичних аспектів використання та охорони лісів в Україні. У роботі здійснено аналіз доктринальних положень щодо еколого-правових та земельно-правових відносин з приводу правового регулювання використання та охорони лісів, детально досліджено зміст правового режиму лісів та земель лісогосподарського призначення. Здійснено аналіз правових форм використання лісових ресурсів на землях лісогосподарського призначення та їх правової охорони. На підставі проведеного дослідження розроблено пропозиції та рекомендації щодо вдосконалення чинного законодавства України.

Заверюха М. М. Правове регулювання використання та охорони лісів в Україні : монографія / М. М. Заверюха ; НУ ОЮА. – Одеса : Юридична література, 2018. – 228 с.

Видання розраховане на широке коло науковців, викладачів, аспірантів, студентів вищих юридичних навчальних закладів освіти, а також усіх, хто цікавиться теоретичними та практичними питаннями використання та охорони лісів.