Участь студентства в громадських об’єднаннях із земельних питань

8 листопада в межах студентського гуртка, під керівництвом доцента кафедри аграрного, земельного та екологічного права, кандидата юридичних наук Гавриш Наталі Степанівни, відбулося обговорення теми: «Участь студентства в громадських об’єднаннях із земельних питань», яку представила студентка факультету прокуратури та слідства Звездун Інна.

Зустріч була присвячена актуальним проблемам земельного права, зокрема участі громадських організацій у вирішенні земельних питань. Обговорювались проблеми реалізації земельного, екологічного та природоресурсного законодавства у практичній діяльності. Порівнювалась діяльність громадських організацій та приватних осіб у сфері захисту земельних та екологічних прав громадян.
Варто відзначити активну громадську позицію студентів, які беруть участь в діяльності громадських організацій із земельних питань.
Ефективна реалізація своїх прав і вміння захистити не тільки свої права, але й права громади є чудовим досвідом для студентів.
В обговоренні активно брали участь Ващак Владислав, Додонова Дар’я, Стельмащук Оксана (ЦГЮ), Тітов Артем, Желобницький Ярослав, Кушнір Роман, Горецька Єлизавета (ФПС), Слинявчук Людмила, Рябов Максим, Книжник Денис (САФ), Богдан Ілона, Паламарчук Вікторія (СПФ), Дерев’янченко Олександр, Печерський Дмитро (МПО), Полюля Вікторія (ФА). Зокрема, було акцентовано увагу на необхідності використання інструментарію Європейського союзу, засобів масової інформації для вирішення проблем, пов’язаних із земельними питаннями, наведено деякі аспекти судової практики із зазначеної теми.