Осінні барви ботанічного саду

3 жовтня студенти 1-го курсу магістратури Національного університету «Одеська юридична академія» під керівництвом д.ю.н., доцента Гавриш Наталі Степанівни мали чудову нагоду відвідати Одеський ботанічний сад, що знаходиться за адресою Французький бульвар, 87.

 

 

 

Екскурсію відвідали представники з усіх факультетів, адже це була гарна можливість отримати нові знання не тільки в стінах нашої академії, але й наживо, на природі, поєднуючи приємне з корисним.

Згідно ЗУ «Про природно-заповідний фонд України» ботанічні сади можуть бути загальнодержавного або місцевого значення. Одеський ботанічний сад загальнодержавного значення є науково-дослідною природоохоронною установою. Він був заснований ботаніком-французом Карлом Десметом в 1819 році. На території саду площею близько 16 гектарів представлені понад 3000 видів зелених насаджень. Студенти дізналися чимало цікавого про рідкісні види місцевої і світової флори, про їх збереження та розмноження в спеціально створених умовах.

Після закінчення нашої маленької подорожі кожен розмірковував, які засоби збереження територій він міг би запропонувати, адже сьогодні скорочення обсягів природно-заповідного фонду є нагальною проблемою.

Завдяки Наталії Степанівні, студенти не тільки цікаво і корисно провели час, але й відпочили, на мить відірвавшись від кабінетного навчального процесу, з великим задоволенням насолоджуючись осінньою красою одного з найкращих місць нашої рідної Одеси!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *