Вийшла друком нова монографія

Колекція наукових видань кафедри аграрного, земельного та екологічного права Національного університету “Одеська юридична академія” поповнилася монографією доцента кафедри Григорʼєвої Х. А. під назвою “Державна підтримка сільського господарства України: проблеми правового забезпечення”.

Монографію присвячено проблемам правового забезпечення державної підтримки сільського господарства України. Правове регулювання державної підтримки сільського господарства розглядається з позицій його оформлення у підгалузь аграрного права – агропротекційне право. Виявлені характерні тенденції розвитку вітчизняного агропротекційного законодавства, з урахуванням яких запропоновано шляхи вдосконалення правового регулювання державної підтримки сільського господарства.
Видання розраховане на широке коло науковців, викладачів, студентів юридичних вузів, а також усіх, хто цікавиться теоретичними та практичними питаннями надання державної підтримки сільському господарству.