Вітаємо переможців!

23 листопада 2019 року відбулась Всеукраїнська наукова конференція студентів та аспірантів «Верховенство права очима правників-початківців»

Під керівництвом к.ю.н., доцента кафедри аграрного, земельного та екологічного права ПЛАТОНОВОЇ Євгенії Олегівни беззаперечну перемогу  у номінаціях здобули:

(Секція 3 «Актуальні питання цивільного і господарського права та процесу, земельного, аграрного, екологічного, трудового права та права соціального забезпечення; Керівник секції: д.ю.н., доцент І. В. Лагутіна, секретар: аспірантка Ю. М. Журавель; ауд. 904)

Студенти, які зайняли призові місця

– студентка 4 курсу судово-адміністративного факультету, 1 потоку, 1 групи Снісарчук Тетяна Михайлівна з темою «Судовий захист екологічних прав громадян»

– студентка 4 курсу судово-адміністративного факультету, 1 потоку, 1 групи Толкач Світлана Анатоліївна з темою «Правові питання систематизації еколого-правових вимог у сфері будівництва промислових підприємств»

– студент 4 курсу судово-адміністративного факультету, 1 потоку, 1 групи  Тяптін Ілля Миколайович з темою «Економіко-правові аспекти ринку землі в Україні»,

– студентка 4 курсу судово-адміністративного факультету, 1 потоку, 2 групи Порохова Ольга Євгеніївна з темою «Законодавчі обмеження прав власників природних об’єктів»,