Говоримо англійською про природно-заповідний фонд

6 грудня 2019 року на базі факультету Міжнародно-правових відносин НУ «ОЮА» (Faculty of international-legal relations) відбулося засідання студентського наукового гуртка, що проводиться з проблемних питань правового регулювання використання та охорони земельного фонду України за керівництвом к.ю.н., доцента кафедри аграрного, земельного та екологічного права Караханян К.М.
В ході засідання було обговорено (англійською мовою) особливості раціонального використання та правової охорони земельних ділянок природно-заповідного фонду та іншого природоохоронного призначення. Так, зокрема, було представлено доповіді студентів з таких тем: “Dendrological Park of Sofiyevka”, “Nikita Botanical Garden”, “The Danube Biosphere Reserve“, “Oleshky Sands“, на прикладі яких досліджено особливості правового статусу об’єктів природно-заповідного фонду на території України, а також питання здійснення правової охорони з метою недопущення погіршення їх стану та збереження останніх для теперішнього і прийдешнього поколінь.