Інститут Таїрова знову приймає юристів

16 листопада 2019 року студенти 1 курсу магістратури освітньо-наукової програми «Право» під керівництвом д.ю.н., доцента Гавриш Наталі Степанівни відвідали Національний науковий центр «Інститут виноградарства і виноробства імені В. Є. Таїрова», що знаходиться за адресою вул. 40-річчя Перемоги, 27, смт Таїрове Одеська обл.
Інститут Таїрова – це науковий центр досліджень в галузі виноградарства та виноробства, який був створений у 1905 році Василем Єгоровичем Таїровим, як наукова станція. Сьогодні науковий центр продовжує розвивати традиції та ідеї, закладені Таїровим та його соратниками на сучасному науковому рівні. Так, в ході екскурсії, яка була проведена . о. МНС сектору економіки відділу НД з ПІВ та МІ Бурлак Ганною Вікторівною, студенти ознайомилися з основними напрямками роботи центру, історією його становлення та розвитку, а також дізналися про видатних діячів цієї установи.
Науковий центр вже багато років гостинно відкриває свої двері для не тільки українських, але й іноземних гостей. Так, Інститутом проводяться численні виставки, дегустації та інші заходи, які сприяють популяризації виноробної діяльності не тільки в Україні, а й поза її межами. До того ж, Інститут та його працівники є лауреатами ряду вітчизняних та міжнародних номінацій і конкурсів.
Дякуємо Наталі Степанівні за чудову можливість ознайомитися з теоретичними та практичними аспектами здійснення виноробної діяльності та гарно проведений час.
1м11(ОНП)
Факультету прокуратури та слідства

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *