Реалізація прав на землю – знову у секторі уваги студенства

29.11.19 відбулося чергове засідання наукового гуртка кафедри «З проблемних питань правового регулювання використання та охорони земельного фонду України» (секція 2. Керівник доц.Годованюк А.Й.). Цього разу студентство зібралося щоб обговорити правові аспекти реалізації прав на землю громадянами України.

В силу специфічних особливостей землі, як природного ресурсу, засобу виробництва та просторово-операційного базису, вирішення проблеми організації її використання та забезпечення охорони набуває особливої складності. У зв’язку з переходом на ринкові відносини змінилися умови використання землі, що вимагає внесення певних змін в організацію її використання. Саме тому, обговорення правових аспектів, щодо реалізації прав громадянами, було достатньо дискусійним. Студентами Лещенко Ліною, Мокрянською Анастасією, Середюком Миколою були підготовленні окремі доповіді, що згодом набули загального оформлення у комплексній роботі (можна ознайомитись тут).