Приватна власність на землю: «за» та «проти»

20.12,19 відбулося чергове засідання наукового гуртка кафедри «З проблемних питань правового регулювання використання та охорони земельного фонду України» (секція 2. керівник доц. Годованюк А.Й.).

Враховуючи, що земельні питання наразі є найбільш обговорювані в Україні, засідання гуртка було присвячене такій темі як: «Право приватної власності на землю: за та проти»

Безліч нових та вже висловлених і документально закріплених думок, прозвучало під час обговорення даної теми. Сьогодні повз неї не проходять а ні юристи, а ні політики. Гарячі дискусії, щодо земельного питання, точаться навіть у Верховній Раді. Саме тому, виступи студентів (доповідали: Братель Лілія Генадіївна; Буюклінська Анастасія Євгенівна; Ісько Дар‘я Станіславівна; Росєєва Анастасія Миколаївна; Сидорчук Богдана Володимирівна), нікого не залишили байдужими і викликали велику хвилю емоційного збудження.

Переглянути доповідь можна тут

Протокол засідання тут