28.05.2020 відбулося чергове засідання наукового гуртка кафедри «З проблемних питань правового регулювання використання та охорони земельного фонду України» (секція 2. керівник доц. Годованюк А.Й.).

Враховуючи, що земельні питання наразі є найбільш обговорювані в Україні, засідання гуртка було присвячене такій темі як: «Проблемні питання та невирішені законодавчі колізії правового режиму окремих категорій земель»

Гарячі дискусії, щодо земельного питання, проводяться постійно у будь-яких прошарках суспільства. Саме тому, виступи студентів (доповідали: Князюк Крістіна Ігорівна, Омельянченко Катерина Олексіївна, Щепотіна Марина Сергіївна, Божок Владислав Валентинович; Губар Владислав Станіславович ), нікого не залишили байдужими і викликали велику хвилю емоційного збудження.

Протокол засідання тут