Припинення прав на землю: проблеми теорії та практики

У жовтні 2020 року відбулося чергове засідання наукового гуртка кафедри «З проблемних питань правового регулювання використання та охорони земельного фонду України» (секція 2. керівник доц. Годованюк А.Й.).

Враховуючи, що земельні питання наразі є найбільш обговорювані в Україні, засідання гуртка було присвячене такій темі як: «Припинення прав на землю: проблеми теорії та практики»

Безліч нових та вже висловлених і документально закріплених думок, прозвучало під час обговорення даної теми. Виступи студентів (доповідали: Волков Максим Сергійович, Годіленко Анна Юріївна, Ковтун А.С., Бугери О.Г., Мураховець Ю.Ю., Плачкової М.Х., Рaдуловa Нaтaлія Петрівнa, Родрігес Торрес Діaнa Кучанська Олександра Олександрівна, Узун Ксенія Віталіївна), нікого не залишили байдужими і викликали велику хвилю емоційного збудження.

З доповідями можна ознайомитись тут: