Увага! «ЕНЕРГЕТИЧНІ ВІЙНИ»

Дистанційна освіта – не привід нудьгувати наодинці!   Що може збадьорити краще, ніж завзято позмагатися і вийти переможцем?:)

Незважаючи на карантин і навчання он-лайн, студенти завжди залишаються студентами: вони прагнуть бути в тренді, дізнаватися щось нове і звичайно, їм хочеться погратися!  Для тих студентів, які бажають весело та корисно провести свій час, кафедра аграрного, земельного та екологічного права НУ «ОЮА» оголошує конкурс «ЕНЕРГЕТИЧНІ ВІЙНИ», метою якого є сприяння отриманню здобувачами вищої освіти практичних знань і навичок у сфері земельного, екологічного, природоресурсного та енергетичного права.

Суть конкурсу:     Конкурс побудований за принципом рольової гри: кожна команда (від 2 до 5 учасників) представляє одного з фігурантів ігрової фабули, отримує своє завдання та готується під керівництвом викладача – куратора. Для цього учасники розробляють письмову аргументацію обраної правової позиції (наприклад, позов, претензію тощо), а також готують усний виступ.  Під час фіналу конкурсу відбувається представлення позицій кожної команди перед журі, до складу якого входитимуть представники кафедри, керівництва університету і практикуючі юристи.  Визначення переможців конкурсу відбуватиметься за кількома основними критеріями:

• якість письмової аргументації;
  • якість усного виступу (вміння стисло, вичерпно та образно донести свою позицію);
  • ораторське мистецтво;
  • креативність (можливі додаткові ілюстрації усних виступів: відеоролики, презентації, фотографії, свідки тощо);
  • командна робота.

Строки:  до 20 квітня – заявити про участь;

до 14 травняподати письмову частину конкурсної роботи;

21 травняфінал конкурсу.

Переможці будуть нагороджені!

Додай ЕНЕРГІЇ в свою дистанційну весну разом із кафедрою аграрного, земельного та екологічного права НУ «ОЮА»!

Конкурс проводиться в межах виконання проекту «Альтернативна енергетика в Україні: шляхи системного законодавчого стимулювання» за фінансової підтримки Національного фонду досліджень України