УВАГА! РЕЗУЛЬТАТИ ВІДЕОКОНКУРСУ!

Добіг кінця організований кафедрою АЗЕП конкурс креативного відео «ЗА ЩО МИ ЛЮБИМО ЗЕМЕЛЬНЕ ПРАВО». Ми отримали масу задоволення від перегляду конкурсних відео та спостереження за перебігом голосування! Представлені відеороботи настільки різні, що кожен заслуговує окрему відзнаку! Нарешті, прийшов час оголосити результати.

Отже, обрано ТРЬОХ ПЕРЕМОЖЦІВ:

1. Переможець у номінації «Зірка YouTube!» – команда 2 курс ФПС (Іванішина Ілона, Мілевська Яна, Колісниченко Микола, Орлик Тетяна, Шандригось Анастасія)

Команда зібрала максимальну кількість лайків на YouTube-каналі Кафедри АЗЕП та заслуговує на обіцяний приз глядацьких симпатій!

1. Переможець у номінації «Instagram-Розрив!» – команда дівчат 2 курс САФ (Шершун Олена, Мокряк Ксенія, Ваньчак Марта, Шевченко Юлія, Драненко Вікторія)

Ця команда продемонструвала круті результати на іншій інформаційній платформі, і ми оцінили це досягнення! Дівчата молодці!

1. Переможець у номінації «Кафедральний вибір!» – Юлія Нагорна 2 курс ФПС

Власна пісня, чудове виконання, дивовижний відеоряд, відмінні знання з земельного права – Юля підкорила серця членів кафедри аграрного, земельного та екологічного права!

Однак це ще не все! Кафедра АЗЕП дуже любить своїх студентів, які люблять земельне право!:) Саме тому було організовано НИЗКУ ДОДАТКОВИХ НОМІНАЦІЙ ТА ПРИЗІВ:

• Номінація «Найвибуховіше відео» – Команда хлопців 2 курс САФ (Кузнецов Сергій, Василіогло Руслан, Смілянець Ярослав, Кравченко Теймураз, Братенко Владислав)
  • Номінація «Тонкий гумор» – Діана Жовтан 2 курс ФПС

• Номінація «Найекологічніше відео на тему земельного права» – Віолетта Шишко 2 курс ФПС
  • Номінація «Наймиліше відео» – Денис Ільєв 2 курс ФА
  • Номінація «Безмовно-красномовне відео» – Мазєн Дмитро 2 курс ФА
  • Номінація «Найпоетичніше відео» – Смолінська Марія 2 курс ФА
  • Номінація «Найправильніше відео» – команда 2 курс ФА (Коваленко Ксенія, Дяговець Дар’я)

АБСОЛЮТНО УСІ учасники відеоконкурсу отримають призи та подарунки!!!

Чекаємо усіх наших авторів та команди у п’ятницю 7 травня о 11.30 (на великій перерві) в аудиторії 48 (Академічна, 9, третій поверх) для отримання своїх заслужених призів!!!