АЛЬТЕРНАТИВНИЙ КУРС ЗЕМЕЛЬНОГО ПРАВА ОЧИМА СТУДЕНТІВ!

Жага до знань та креативність завжди допомагають пережити складні часи. Саме тому кафедра аграрного, земельного та екологічного права оголошує конкурс серед студентів 2 курсу факультету цивільної та господарської юстиції, які зараз вивчають земельне право.

За правилами конкурсу кожна група отримує дві теми курсу земельного права, зміст яких вона має представити у будь-який оригінальний спосіб: зняти відео, створити фотосерію, творчу презентацію, написати пісню тощо. За результатами виконання цього завдання буде сформовано альтернативний курс земельного права очима наступного покоління юристів!

Усі представлені на конкурс творчі роботи будуть розміщені 10 травня 2022 року в соціальних мережах кафедри аграрного, земельного та екологічного права (на YouTube-каналі, сторінках Facebook та Instagram). Переможці будуть визначені шляхом голосування на цих соціальних майданчиках.

Участь в оголошеному конкурсі сприятиме не лише додатковому вивченню здобувачами актуальної дисципліни земельного права, але й розвиватиме креативне мислення та навички командної роботи.

Запрошуємо усіх наших здобувачів приєднатися до творчого процесу! Ми впевнені, що ви нас вразите!