ЗАПРОШУЄМО НА СЕМІНАР ПО ПРОДОВОЛЬЧІЙ БЕЗПЕЦІ

Семінар на тему «Продовольча безпека України в умовах війни, або Що робить законодавець для забезпечення населення їжею?» відбудеться 15 квітня о 15.00 на платформі Zoom (посилання на конференцію): https://us04web.zoom.us/j/71831005102?pwd=QZkrnsQM42mtvYPA99msRSyh1LRA06.1 )

Лектор – доктор юридичних наук, доцент кафедри аграрного, земельного та екологічного права Григор’єва Христина Антонівна.

В умовах воєнного стану надзвичайно актуальними стають базові гуманітарні питання, зокрема забезпечення населення харчовими продуктами. Порушення традиційних логістичних ланцюгів та загроза зриву цьогорічної посівної кампанії підштовхують законодавця до оперативного прийняття нестандартних рішень. Зокрема, суттєві зміни уже внесені до земельного, аграрного та харчового законодавства України. Усі ці новели мають важливе значення для стабілізації продовольчого забезпечення населення під час воєнного стану. Однак крім цього ми стаємо свідками формування особливого періоду в розвитку правового регулювання, коли діють особливі правила та виникають особливі правовідносини. Про такі характерні риси юристу необхідно знати вже зараз, щоб використовувати свої знання сьогодні та у майбутньому.

У зв’язку з цим кафедра аграрного, земельного та екологічного права запрошує усіх бажаючих долучитися до роботи онлайн-семінару, на якому будуть лаконічно та системно проаналізовані відповідні ключові зміни законодавства, що відбуваються у період воєнного стану та мають за мету забезпечити продовольчу безпеку України.