ОГОЛОШУЄТЬСЯ МІСЯЦЬ ЕКОЛОГІЧНОГО ПРАВА!

Кафедра аграрного, земельного та екологічного права упевнена, що креативність та завзятість наших талановитих студентів здатні творити дива. Однак важкі екологічні проблеми сьогодення потребують не тільки дива, але й юридичного професіоналізму та ґрунтовної обізнаності. Саме тому кафедра аграрного, земельного та екологічного права оголошує місяць екологічного права! Незважаючи на складні умови воєнного часу, навчання триває та має бути максимально ефективним!

Протягом цього місяця з 20 квітня по 20 травня 2022 року заплановано низку цікавих заходів:

  • тематичні заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня екологічних знань, термін виконання до 10 травня (викладач – Канівець Л.А.);
  • дискусійний гурток «Проблеми правової охорони природних об’єктів очима правників-початківців», виконання до 16 травня (викладач – Заверюха М. М.);
  • дискусійний клуб «Правові шляхи подолання екологічної кризи сьогодення в умовах війни», відбудеться протягом з 16 травня по 20 травня (викладач – Караханян К. М.);
  • online зустріч щодо обговорення глобальних екологічних проблем сьогодення на прикладі перегляду освітнього серіалу з питань зміни клімату в застосунку Дія, відбудеться до 20 травня (викладач – Караханян К. М.);
  • брейн-ринг з екологічного права, відбудеться 20 травня (викладач – Заверюха М. М.);
  • цикл презентацій на тему «Окремі питання екологічного права», виконання до 20 травня (викладач – Чумаченко І. Є.);
  • творчий конкурс «Ми голосуємо «ЗА» природоресурсне право!», виконання до 20 травня (викладачі – Чумаченко І.Є. та Заверюха М. М.).

Масштабність запланованих заходів забезпечується великою кількістю студентів різних факультетів, які вивчають у цьому семестрі екологічне та природоресурсне право.

Результати творчих завдань у рамках оголошених заходів протягом місяця будуть оприлюднюватися на сторінках кафедри у соціальних мережах (на YouTube-каналі, сторінках у Facebook та Instagram).

Визначення переможців проводитиметься за результатами голосування у цих соціальних мережах, а також шляхом додаткового вибору кафедри.

Наприкінці місяця екологічного права буде проведено нагородження переможців!

Кафедра аграрного, земельного та екологічного права запрошує усіх наших здобувачів прийняти участь у заходах, які допоможуть не лише краще вивчити екологічне та природоресурсне право, але й отримати максимальне задоволення від навчального процесу! Усіх інших запрошуємо долучитися до спостерігання та активного голосування за кращих!